Pohár Rozhlasu

Na začátku května se na oválu v Bílině na Kyselce konal tradiční atletický závod, který je vrcholem všech školních sportovních soutěží. Závodníci musí, pokud chtějí uspět, předvést nejlepší výkony odrážející jejich schopnosti – rychlost, sílu, obratnost i vytrvalost. Družstva Edisonky se tradičně umísťují na medailových pozicích. Letos jsme ve starší kategorii 8. a 9. tříd skončili těsně pod stupni vítězů, což u chlapců nenaplnilo očekávání, naopak dívky mile překvapily, když jim chybělo pouhých 16 bodů na třetí místo. V mladších žácích chlapci  potvrdili svou sportovní dominanci, když po ovládnutí okresního finále ve florbalu a republikového finále v sálové kopané zvítězili i v královně sportů. Letos tak kluci ze 7.C ještě nenašli přemožitele v žádném sportu, což je vynikající úspěch vypovídající o jejich všestrannosti. Dívky skončily na 10.místě.